فروش آیفون ۸ از آیفون ۶ بیشتر خواهد بود

فروش آیفون ۸ از آیفون ۶ بیشتر خواهد بود

فروش آیفون ۶ آن‌قدر زیاد بود که اپل با معرفی آیفون ۶s و آیفون ۷ هم نتوانست به این فروش دست پیدا کند. در واقع آیفون ۶ تحول بزرگی در آیفون‌های اپل ایجاد کرد. آیفون ۶ اولین گوشی اپل با اندازه‌ی صفحه نمایش ۴٫۷ و ۵٫۵۵ اینچ بود که با استقبال خوبی هم سمت کاربران مواجه شد و به همین دلیل فروش بالایی داشت.

البته بعد از آیفون ۶ فروش آیفون‌های اپل با کاهش مواجه شد و دلیل آن هم عدم وجود تغییرات هیجان انگیز در گوشی‌‌‌های بعدی بود. حالا شایعات می‌گویند که آیفون ۸ با تغییرات بسیار زیادی راهی بازار می‌شود که می‌توانند برای کاربران بسیار جذاب و هیجان‌انگیز باشند؛ اما تحلیل‌گران بر این باور هستند که آیفون ۸  می‌تواند به فروش بالاتری نسبت به آیفون ۶۶ دست پیدا کند.

یکی از این تحلیل‌گران بر این باور است که فروش آیفون ۸ به ۸۰ میلیون دستگاه می‌رسد و می‌تواند رکورد ۷۵ میلیونی آیفون ۶ را تغییر دهد. یکی دیگر از تحلیل‌گران هم گفته که آیفون ۸ زمانی راهی بازار می‌شود که افراد بیشتری آیفون دارند و به همین دلیل با ۵۴ تا ۵۰ درصد فروش بیشتری مواجه می‌شود.

انتظار داریم که آیفون ۸ با تغییرات اساسی راهی بازار شود. گفته شده که این گوشی با صفحه نمایش OLED خمیده راهی بازار می‌شود و دکمه‌ی خانه هم روی آن قرار ندارد. شارژ بی‌سیم هم برای اولین‌بار به این تلفن همراه هوشمند اضافه می‌شود.

منبع: businessinsider

Leave a Comment