هر آن چه که باید در مورد اندروید 7 یا اندوید N بدانید …

هر آن چه که باید در مورد اندروید 7 یا اندوید N بدانید …

ماه گذشته، کمپانی وان پلاس اعلام کرد که پس از یک برنامه ریزی بلند مدت، آخرین روزهای سال 2016 میلادی آپدیت اندروید نوقا برای وان پلاس 3 / وان پلاس 3 تی، (OnePlus 3 / OnePlus 3T) دو پرچمدار نوظهور خود را منتشر می‌کند. امروز آخرین روز سال 2016 میلادی است و تا ساعاتی پیش هیچ خبری از این به روزرسانی نبود. حال خوشبختانه از سوی این شرکت رسما اعلام شده است که آپدیت اندروید نوقا برای این دو گوشی اندرویدی چینی در راه است.
تا پایان شب به تدریج اندروید نوقا برای وان پلاس 3 تی / وان پلاس 3 به صورت کامل منتشر می‌شود

کارل پی (Carl Pei)، بنیانگذار کمپانی چینی وان پلاس در توییتر خود رسما تایید کرده است که نسخه پایدار اندروید نوقا هم اکنون آماده بوده و تا ساعات آینده در دسترس کاربران گوشی های وان پلاس 3 تی و وان پلاس 3 قرار خواهد گرفت. تا پیش از این ما مطمئن نبودیم که کاربران گوشی های مذکور چه زمانی آپدیت نوقا را دریافت خواهند کرد، اما اینک دیگر می‌توانیم با اطمینان خاطر بگوییم که فارغ از اینکه شما اهل کدام کشور هستید، کمی زودتر و یا دیرتر تازه ترین نسخه از سیستم عامل موبایلی کمپانی گوگل را بر روی گوشی های خانواده وان پلاس 3 خود تجربه کنید.

 

Andriod 7 samsung note 7

برنامه تست بتای اندروید نوقا برای گلکسی اس 7 امروز به اتمام می‌رسد؛ عرضه رسمی در ماه ژانویه

روز گذشته مطلبی در شبکه‌ی اجتماعی ویبو منتشر شد که مدعی بود برنامه تست بتای اندروید نوقا برای گلکسی اس 7 به زودی به پایان میرسد. حالا به نظر می‌رسد که بعد از عرضه‌ی پنج نسخه‌ی بتا از اندروید ۷.۰ نوقا برای این این اسمارت فون، سرانجام زمان آن فرا رسیده که منتظر عرضه‌ی نسخه‌ی عمومی بمانیم.
کاربران گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج که در این طرح ثبت نام کرده بودند، می‌توانستند نسخه‌های بتای اندروید نوقا را دریافت و بر روی دیوایس خود نصب کنند. اگر تا به حال در این طرح ثبت نام نکرده‌اید، متاسفانه این فرصت به پایان رسیده و سامسونگ به طور رسمی تایید کرده است که برنامه تست بتای اندروید نوقا برای گلکسی اس 7 امروز و بعد از انتشار پنج ورژن مختلف، تمام می‌شود.
سامسونگ در اپلیکیشنی که اعضای این طرح بر روی اسمارت فون خود نصب کرده‌اند، نوتیفیکیشنی را منتشر و به طور رسمی اعلام کرده است که راس ساعت ۱۲ شب آخرین روز دسامبر (امشب)، این طرح به پایان می‌رسد. این کمپانی ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال نوی میلادی، از تمام کاربرانی که برای شرکت در طرح تست نسخه‌های بتا شرکت‌ کرده و نظر داده‌اند، تشکر کرده است. سامسونگ همچنین متعهد شده است که تمام این نظرات کاربران و انتقادات موثر آنها در نسخه‌ی عمومی اندروید ۷.۰ نوقا که به صورت رسمی منتشر خواهد شد، اعمال کند.

s7 android 7

Leave a Comment